Chata Český ráj - Manka

 

 

Pokud hledáte dokonalý únik z městského shonu a toužíte po klidném útočišti v náručí přírody, pak je chatka Manka v obci Brada právě tím pravým místem pro vás.

Chatička se nachází v obci Brada, blízko Rumcajsovy jeskyně, nedaleko skal Přivýšina, 3 km od Jinolických rybníků. Do Prachovských skal je to kousek a pohádkového města Jičína 4 km. Nabízí vám možnost uniknout do světa klidu, pohody a aktivních výletů do přírody.

Okolí nabízí mnoho míst pro aktivní výlety

Chatička je ideálním výchozím místem pro aktivní dovolenou. Okolí poskytuje široké možnosti pro aktivní způsob trávení volného času: turistika, cyklovýlety, houbaření, horolezectví, v zimě běžkování a lyžování.

Služby a místa v dosahu

Přečtěte si, co je součástí nabídky pobytu v naší chatičce, a jaká místa jsou v dosahu pro aktivní způsob trávení vaší dovolené.


home_hotel2_icon2

Exteriér

Pozemek chatičky je oplocen, nabízí venkovní posezení pod pergolou a také u ohniště. V letním období je možné k chatičce dojet až na pozemek a zde parkovat. Součástí je zahradní domek, kde nabízíme možnost uchovaní kol. Okolí nabízí široké možnosti pro aktivní trávení volného času.
home_hotel2_icon3

Stravování

Chatička je vybavena plně k vlastnímu stravování. Nejbližší restaurace s celoročním provozem je v Podůlší (cca.800m), či při příjezdu od Jičína je restaurace U Rumcajse. V nedalekém Jičíně si jistě vyberete z široké nabídky kuchyní od místní, vietnamské, vegetariánské či luxusní v hotelu ReStart. Nevšední zážitek nabízí krčma Dětěnice.
Disconnected WiFi world

Wi-Fi disconnected

V chatce Manka si odpočinete od veškerých vymožeností současného života. Místo brouzdání po Internetu si vezměte nebo u nás půjčte knížku. Uvidíte, že se bez Internetu obejdete a plnohodnotně odpočinete.
home_hotel2_icon5

Možnosti koupání

V létě navštivte: Jinolické rybníky, koupaliště Jičín - Kníže, koupaliště Ostružno - Sklář, koupaliště Lomnice nad Popelkou, Rybník Nebákov, vodní nádrž Jahodnice, rybník Lužany - Marešák, koupaliště Sobotka V zimě nebo při nepřízni počasí je ideální Aqua Centrum Jičín. V Lázních Bělohrad si můžete objednat lázeňské procedury a wellness.
home_hotel2_icon6

Místa lákající pro výlety

Český ráj (www.cesky-raj.info ), skalní města - Prachovské skály (www.prachovskeskaly.com ), Hruboskalsko (www.hrubaskala.craj.cz) , Betlémské skály, Klokočské skály, Drábovna, Kozákov (rozhledna). Zámky: Hrubá Skála, Humprecht, Hrubý Rohozec, Sychrov, Lomnice nad Popelkou, kde je i muzeum. Muzem a zámek samozřejmě v Jičíně, dále Turnov, Zámek Dětenice. Hrady a zříceniny: Trosky, Valečov, Kost, Frýdštejn Další oblíná turistická místa: Dlaskův statek - Dolánky u Turnova, Rovensko pod Troskami (dřevěná zvonice), Bozkovské dolomitové jeskyně, ZOO Dvůr Králové
 

Rezervace ubytování v Chatě Manka